Większa poufność prac i prostszy formularz w Konkursie 2017

Oprócz zmian w Jury i uproszczonego formularza zgłoszeniowego w 17. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych zgłaszane prace objęte są dodatkową poufnością. Publikacje można zgłaszać już tylko do 7 lipca, a udział w Konkursie jest bezpłatny.
– Coraz więcej firm chroni swoje wewnętrzne dane, również biuletyny custom publishing, dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom zrezygnowaliśmy z upubliczniania zwycięskich prac. Dodatkowo uprościliśmy formularz konkursowy, by zgłaszanie publikacji stało się jeszcze łatwiejsze – mówi Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agencji custom publishing Agape, która jest organizatorem Konkursu.

W tegorocznej edycji Konkursu firmy i instytucje mogą zgłaszać publikacje drukowane i elektroniczne oraz projekty multimedialne w 12 kategoriach. Zgłoszenia będzie oceniać 9-osobowe Jury.

Na prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym organizator czeka już tylko do 7 lipca 2017 r. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Konkursu http://agape.com.pl/konkurs-biuletynow-firmowych

Konkurs Biuletynów Firmowych to prestiżowa rywalizacja branży custom publishing. W 16. dotychczasowych edycjach Konkursu rywalizowało prawie 1200 biuletynów custom publishing oraz projektów multimedialnych firm i instytucji.

 

Konkurs wspierają:
Patroni honorowi: Związek Firm Public Relations, IACL – Stowarzyszenia Ekspertów Komunikacji i Przywództwa, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, PTKS – Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej
Partner strategiczny: TVHR
Partnerzy: DULNIK communico, Centrum Jakości Prasy Firmowej
Sponsorzy: SARE
Patroni medialni: „Biuletyn o Biuletynach”, Blog o custom publishing, Blog o newsletterach, Blog o komunikacji i mediach, Proto.pl, HRstandard.pl, Signs.pl, „Marketer+”, Portalmedialny.pl, „Papierniczy Świat”, „Świat Druku”, „Świat Poligrafii Professional”, Blog „Marketing Książki i Życie”.

Organizatorem Konkursu jest Agape – agencja custom publishing Warszawa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s